שים לב. תכנים מלאים למנויים בלבד

play-circle דרגון בול זי - *מדובב* | עונה 1, פרק01

דרגון בול זי - *מדובב*

חבורת הלוחמים בהנהגתו של גוקו, מתאחדת כדי להציל את כדור הארץ מפני כוחות הרשע המאיימים להשתלט עליו, בעיקר בני גזע חייזרים – אנשי הסאיאה – המעוניינים לחסל את תושבי הארץ ולמכור את הכוכב. לרשותם עומדים כוחות טבעיים כמו חברות ועל-טבעיים כמו כדורי הדרגון בול המזעיקים את הדרקונים מגשימי המשאלות.
שתף קישור מסדרה זו
בחירת עונה
info-icon

למה אני לא מצליח להעביר את הסרטים קדימה? למה אני לא רואה את כל הסרט? כי...

הסרטים המלאים למנויים בלבד

יש לי כבר חשבון

הציע עבורך

  • SELECT * FROM `series` WHERE heb_name is not null and heb_name != "" and is_exist = 1 and (genere like '%זאנר:%' or genere like '%אנימה%' or genere like '%דרמה%' or genere like '%הרפתקאות%' or genere like '%ילדים%' or genere like '%מדע%' or genere like '%בידיוני%' or genere like '%מלחמה%' or genere like '%משפחה%' or genere like '%מתח%' or genere like '%פנטזיה%' or genere like '%פעולה%' or genere like '%קומדיה%') order by rand() desc limit 5
  • החשבון שלי

    סרטים מומלצים

    medovavim.com

    סרט הינו אתר המציע חווית צפייה ישירה של סדרות, סרטים ומוזיקה שונים מהארץ ומחו"ל, במגוון רחב של ז'אנרים והתאמות לקהלי יעד שונים, בניהם משפחה, ילדים, גיל הרך ועוד. לכל הסדרות מחו"ל הנמצאות באתר סרט, מצורפות כתוביות בשפה העברית (נקרא גם "תרגום מובנה"). גם בסדרות הישראליות קיים תרגום ברוב המקרים. אתר סרט מתעדכן על בסיס יומי, מאפשר צפייה ישירה מכל זמן ומקום בעולם, בחינם וללא הגבלה! צוות אתר סדרות שם דגש על שימוש בטכנולוגיות חדשניות על מנת להעביר לצופים את התוכן באיכות מקסימלית, ללא פשרות.